2020-2-10 Rajzkiállítás

A Wass Albert meseillusztrációs pályázatra beérkezett alkotásokat a zsűri elbírálta, 26 alkotásnál javasolta, hogy díjakat is kapjanak az alkotók, míg 23 rajzolót dicsérő oklevéllel fogunk jutalmazni. A kiállításmegnyitójának plakátját  itt  olvashatja.

A zsűri tagjai voltak Orosz Mária keramikusművész, Szenténé Kálvai Mária festőművész.

 

rajzzsuri1

 

rajzzsuri2

A rajzokat beküldő intézményeket levélben értesítettük az eredményekről.

A megnyitón Szenténé Kálvai Mária kiemelte, hogy milyen hasznos, ha a gyerekeknek mesét olvasnak a szülei, s milyen jó, ha az a mese megmozgatja a gyermekek fantáziáját. Csodálatos eredménye ez a kiállítás ennek a folyamatnak, hiszen olyan gyönyörű rajzok születtek, hogy szíve szerint szinte mindenkinek díjat adna át. De dicséretet érdemel minden pedagógus és minden gyermek, aki lehetővé tette, hogy ez a szép kiállítás létrejöhessen.

Eredmények:

Mária Valéria Keresztény Óvodából

Díjazottak névsora:

Nagy Patrik óvodás Felkészítő Vajnai Ágnes

Zsolnai Luca óvodás Felkészítő Bauerné Farkas Bernadett

Dicsérő oklevelesek névsora:

Vass Virág óvodás Felkészítő Oláhné Pető Katalin

Csipak Léna Margaréta óvodás Felkészítő Oláhné Pető Katalin

Szél István Sebestyén óvodás Felkészítő Vajnai Ágnes

Szeremlei Sámuel Református Óvodából

Díjazott: Mihály Zsófia Anna óvodás Felkészítő: Füzesiné Király Anikó, Vízhányóné Arany Katalin

Égbőlpottyant Evangélikus Óvoda

Díjazott:  Farkas Arina óvodás Felkészítő Sári Krisztina

Felsőhegy Petőfi Sándor Általános Iskola Zenta, Felsőhegy

Díjazottak:

Fajka Flórián 1.o. Felkészítő Csonti Melinda

Huszák Dániel 1.o. Felkészítő Csonti Melinda

Barna Melissza 1.o. Felkészítő Csonti Melinda

Kis Bicskei Edina 4.o. Felkészítő Berecz Gábor Zsuzsanna

Novák Ádám 4.o. Felkészítő Berecz Gábor Zsuzsanna

Dicsérő oklevelesek:

Rekovics Ervin Nemere 1.o. Felkészítő Csonti Melinda

Tóth Norbert 1.o. Felkészítő Csonti Melinda

Szuromi Lara 4.o. Felkészítő Berecz Gábor Zsuzsanna

Deák Viola 4.o. Felkészítő Berecz Gábor Zsuzsanna

Zsoldos Titanilla 4.o. Felkészítő Berecz Gábor Zsuzsanna

Felsőhegy, Csokonai Vitéz Mihály K.T.

Díjazottak:

Györgyi Lia 2.o. Felkészítő Gajdán Béláné

Sosterics Nóra 2.o. Felkészítő Gajdán Béláné

Vass Csenge 2.o. Felkészítő Gajdán Béláné

Rozsos Róbert 2.o. Felkészítő Gajdán Béláné

Dicsérő okleveles:

Tóth Petra és Hódi Vivien. 2.o. Felkészítő Horváth Tímea

Németh László Gimn., Ált. Isk.

Díjazottak:

Szécsényi Imola 4.o. Felkészítő: Donnákné Budai Ildikó

Molnár Csongor és Versegi Attila 4.o. Felkészítő Kosztolányi Anikó

Csorba Emese Ágnes 2.o. Felkészítő Kosztolányi Anikó

Szenti Kitti Lili 4.o. Felkészítő Kosztolányi Anikó

Gulyás-Kis Tímea 3.o. Felkészítő Kokovainé Pusztai Zita

Kovács Máté 1.o. Felkészítő Ráczné Kecskeméti Ágota

Zsingor Lilien 1.o. Felkészítő Ráczné Kecskeméti Ágota

Behán Emma2. 1.o. Felkészítő Szabóné Horváth Anikó

Dicsérő oklevelet kaptak:

Kiss Gergő 2.o. Felkészítő Kaczkó Rita

Horváth-Wolford Xénia 2.o. Felkészítő Kaczkó Rita

Bilibok Ramóna 4.o. Felkészítő: Donnákné Budai Ildikó

Székely Szabolcs 4.o. Felkészítő: Donnákné Budai Ildikó

Nagy Lilla és Szabó Nóra Kata 4.o. Felkészítő Kosztolányi Anikó

Ombódi Vivien 2.o. Felkészítő Kosztolányi Anikó

Péczely Attila Alapfokú Művészeti Iskola

Díjazottak:

Meszlényi György 5.o. Felkészítő Radicsné Nagy Andrea

Csordás Eszter 6.o. Felkészítő Radicsné Nagy Andrea

Dicsérő oklevelet kaptak:

Farkas Alma 7.o. Felkészítő Mucsi Zoltán

Puskás Kamilla 2.o. Felkészítő Mucsi Zoltán

Módra Léna és Báthory Anikó és Kis Barnabás 3.o. Felkészítő Mucsi Zoltán

Demeter Ágnes 6.o. Felkészítő Radicsné Nagy Andrea